appstream-glib - en to lt translation catalogue (205 entries)

en: ALL
lt: VISKAS

en: Ability to spend real money in-app
lt: Galimybė žaidime išleisti tikrus pinigus

en: Add HiDPI icons to the tarball
lt: Pridėti į TAR paką HiDPI piktogramas

en: Add a cache ID to each component
lt: Pridėti kiekvienam komponentui podėlio ID

en: Add a language to a source file
lt: Pridėti kalbą į šaltinio failą

en: Add a provide to a source file
lt: Pridėti pateikimą į šaltinio failą

en: Add encoded icons to the XML
lt: Pridėti į XML koduotas piktogramas

en: Added
lt: Pridėta

en: Adults Only
lt: Tik suaugusiems

en: Alias to %s
lt: Alternatyvusis %s pavadinimas

en: AppStream Utility
lt: AppStream paslaugų programa

en: Brief artistic nudity
lt: Trumpas meninis nuogumas

en: Cancelled
lt: Atsisakyta

en: Cartoon characters in aggressive conflict
lt: Animaciniai personažai agresyviame konflikte

en: Cartoon characters in unsafe situations
lt: Animaciniai personažai nesaugiose situacijose

en: Characters in aggressive conflict easily distinguishable from reality
lt: Personažai agresyviame, lengvai nuo realybės atskiriamame, konflikte

en: Characters in unsafe situations easily distinguishable from reality
lt: Personažai nesaugiose, lengvai nuo realybės atskiriamose, situacijose

en: Check installed application data
lt: Tikrinti įdiegtus programos duomenis

en: Checking for the latest application version
lt: Tikrinama, ar naujausia programos versija

en: Command not found, valid commands are:
lt: Komanda nerasta, teisingos komandos yra:

en: Compare the contents of two AppStream files
lt: Palyginti dviejų AppStream failų turinį

en: Compare version numbers
lt: Palyginti versijų numerius

en: Conversion %s to %s is not implemented
lt: Konvertavimas %s į %s nėra įgyvendintas

en: Convert an AppData file to NEWS format
lt: Konvertuoti AppData failą į NEWS formatą

en: Convert an NEWS file to AppData format
lt: Konvertuoti NEWS failą į AppData formatą

en: Converts AppStream metadata from one version to another
lt: Konvertuoja AppStream metaduomenis iš vienos versijos į kitą

en: Create an CSV status document
lt: Sukurti CSV būsenos dokumentą

en: Create an HTML matrix page
lt: Sukurti HTML matricos puslapį

en: Create an HTML status page
lt: Sukurti HTML būsenos puslapį

en: Creates an example AppData file from a .desktop file
lt: Sukuria pavyzdinį AppData failą iš .desktop failo

en: Dead human remains that are exposed to the elements
lt: Detaliai vaizduojami mirusių žmonių palaikai

en: Depictions of bloodshed and the mutilation of body parts
lt: Kraujo praliejimo ir kūno dalių sužalojimo vaizdavimai

en: Depictions of modern-day human desecration
lt: Šiuolaikinio žmonių išniekinimo vaizdavimai

en: Depictions of modern-day slavery
lt: Šiuolaikinės vergijos vaizdavimai

en: Depictions of or references to historical desecration
lt: Vaizdavimai arba nuorodos į istorinį išniekinimą

en: Depictions of or references to historical slavery
lt: Vaizdavimai arba nuorodos į istorinę vergiją

en: Depictions of realistic characters in aggressive conflict
lt: Tikroviškų personažų vaizdavimai agresyviame konflikte

en: Direct references to adultery
lt: Tiesioginės nuorodos į turinį suaugusiems

en: Direct references to prostitution
lt: Tiesioginės nuorodos į prostituciją

en: Discrimination designed to cause emotional harm
lt: Diskriminacija, sukurta sukelti emocinę žalą

en: Display application search tokens
lt: Rodyti programų paieškos prieigos raktus

en: Do not compress the icons into a tarball
lt: Neglaudinti piktogramų į TAR paką

en: Do not use network access
lt: Nenaudoti tinklo prieigos

en: Done!
lt: Atlikta!

en: Dumps the applications in the AppStream metadata
lt: Padaro programų išklotinę AppStream metaduomenyse

en: Early Childhood
lt: Ankstyvai vaikystei

en: Enable profiling
lt: Įjungti profiliavimą

en: Error creating output directory
lt: Klaida kuriant išvesties katalogą

en: Error loading AppData file
lt: Klaida įkeliant AppData failą

en: Error loading desktop file
lt: Klaida įkeliant darbalaukio failą

en: Error parsing kudos
lt: Klaida nagrinėjant kudo

en: Error parsing provides
lt: Klaida nagrinėjant pateikimus

en: Error parsing translations
lt: Klaida nagrinėjant vertimus

en: Error saving AppStream file
lt: Klaida įrašant AppStream failą

en: Everyone
lt: Visiems

en: Everyone 10+
lt: Visiems nuo 10-ies

en: Explicit discrimination based on gender, sexuality, race or religion
lt: Atvira diskriminacija dėl lyties, rasės ar religijos

en: Explicit references to specific brands or trademarked products
lt: Atviros nuorodos į tam tikrus prekės ženklus ar produktus su prekyženkliu

en: Exports the agreement to text
lt: Eksportuoja sutikimą į tekstą

en: FAILED
lt: NEPAVYKO

en: Failed to add package
lt: Nepavyko pridėti paketo

en: Failed to generate metadata
lt: Nepavyko sugeneruoti metaduomenų

en: Failed to open packages
lt: Nepavyko atverti paketų

en: Failed to parse arguments
lt: Nepavyko išnagrinėti argumentų

en: Failed to set up builder
lt: Nepavyko nustatyti kūrėjo

en: File format '%s' cannot be upgraded
lt: Failo formatas "%s" negali būti atnaujintas

en: Format not recognised
lt: Neatpažintas formatas

en: Gambling on random events using tokens or credits
lt: Lošimas iš atsitiktinių įvykių, naudojantis žetonais ar kreditais

en: Gambling using real money
lt: Lošimai naudojant tikrus pinigus

en: Gambling using “play” money
lt: Lošimai naudojant „žaidimo“ pinigus

en: General
lt: Bendra

en: Generate a GUID from an input string
lt: Generuoti GUID iš įvesties eilutės

en: Graphic depictions of desecration of human bodies
lt: Žmonių kūnų išniekinimo vaizdai

en: Graphic depictions of modern-day desecration
lt: Šiuolaikinio žmonių išniekinimo vaizdai

en: Graphic depictions of modern-day slavery
lt: Šiuolaikinės vergijos vaizdai

en: Graphic depictions of the act of adultery
lt: Vaizdinis turinio suaugusiems atvaizdavimas

en: Graphic depictions of the act of prostitution
lt: Vaizdinis prostitucijos akto atvaizdavimas

en: Graphic sexual behavior
lt: Grafinė seksualinė elgsena

en: Graphic sexual behavior between people of the same gender
lt: Vazdinis seksualus elgesys tarp tos pačios lyties asmenų

en: Graphic violence easily distinguishable from reality
lt: Grafinis, lengvai nuo realybės atskiriamas, smurtas

en: Graphic violence involving cartoon characters
lt: Grafinis smurtas, įtraukiantis animacinius personažus

en: Graphic violence involving realistic characters
lt: Grafinis smurtas, įtraukiantis tikroviškus personažus

en: Ignore certain types of veto
lt: Nepaisyti tam tikrų veto tipų

en: Import a file to AppStream markup
lt: Importuoti failą į AppStream ženklinimą

en: Include failed results in the output
lt: Įtraukti į išvestį nepavykusius rezultatus

en: Incorporate extra metadata from an external file
lt: Prijungti papildomus metaduomenis iš išorinio failo

en: Indirect references to adultery
lt: Netiesioginės nuorodos į turinį suaugusiems

en: Indirect references to homosexuality
lt: Netiesioginės nuorodos į homoseksualumą

en: Indirect references to prostitution
lt: Netiesioginės nuorodos į prostituciją

en: Installs AppStream metadata
lt: Įdiegia AppStream metaduomenis

en: Installs AppStream metadata with new origin
lt: Įdiegia AppStream metaduomenis su nauja kilme

en: Invalid desktop filename
lt: Neteisingas darbalaukio failo pavadinimas

en: Kissing between people of the same gender
lt: Bučiniai tarp tos pačios lyties asmenų

en: List applications not backed by packages
lt: Išvardyti programas, kurios nėra palaikomos paketų

en: Mature
lt: Subrendusiems

en: Mature or sexual humor
lt: Suaugusiųjų ar seksualinis humoras

en: Merge several files to an AppStream file
lt: Sulieti kelis failus į AppStream failą

en: Mild or infrequent use of profanity
lt: Nesmarkus ar nedažnas keiksmų naudojimas

en: Mildly realistic characters in unsafe situations
lt: Švelnūs tikroviški personažai nesaugiose situacijose

en: Mirror upstream screenshots
lt: Dubliuoti pirminio kūrimo srauto ekrano kopijas

en: Moderate use of profanity
lt: Vidutinis keiksmų naudojimas

en: Moderated chat functionality between users
lt: Prižiūrimas pokalbių funkcionalumas tarp žaidėjų

en: Modify an AppData file
lt: Modifikuoti AppData failą

en: Negativity towards a specific group of people
lt: Priešiškumas, nukreiptas į tam tikrą žmonių grupę

en: New API version
lt: Nauja API versija

en: No ability to spend money
lt: Nėra galimybės išleisti pinigus

en: No advertising of any kind
lt: Nėra jokio pobūdžio reklamų

en: No bloodshed
lt: Nėra kraujo praliejimo

en: No cartoon violence
lt: Nėra animacinio smurto

en: No desktop applications found
lt: Nerasta jokių darbalaukio programų

en: No discriminatory language of any kind
lt: Nėra jokio pobūdžio diskriminuojančios kalbos

en: No fantasy violence
lt: Nėra fantastinio smurto

en: No gambling of any kind
lt: Nėra jokio pobūdžio azartinių lošimų

en: No inappropriate humor
lt: Nėra netinkamo humoro

en: No nudity of any sort
lt: Nėra jokio tipo nuogumo

en: No profanity of any kind
lt: Nėra jokių keiksmažodžių

en: No realistic violence
lt: Nėra tikroviško smurto

en: No references to adultery
lt: Nėra nuorodos į turinį suaugusiems

en: No references to alcohol
lt: Nėra nuorodos į alkoholinius gėrimus

en: No references to desecration
lt: Nėra nuorodų į išniekinimą

en: No references to homosexuality
lt: Nėra nuorodos į homoseksualumą

en: No references to illicit drugs
lt: Nėra nuorodų į uždraustus narkotikus

en: No references to or depictions of sexual nature
lt: Nėra nuorodų į seksualinį pobūdžio vaizdavimus

en: No references to prostitution
lt: Nėra nuorodų į prostituciją

en: No references to slavery
lt: Nėra nuorodos į vergiją

en: No references to tobacco products
lt: Nėra nuorodos į tabako gaminius

en: No sexual violence
lt: Nėra seksualinio smurto

en: No sexualized characters
lt: Nėra išreikšto seksualumo veikėjų

en: No sharing of physical location with other users
lt: Nėra dalinimosi savo fizine buvimo vieta su kitais naudotojais

en: No sharing of social network usernames or email addresses
lt: Nėra dalinimosi socialinių tinklų naudotojų vardais ar el. pašto adresais

en: No sharing of user information with third parties
lt: Nėra dalinimosi naudotojo informacija su trečiosiomis šalimis

en: No visible dead human remains
lt: Nėra matomų mirusių žmonių palaikų

en: No way to chat with other users
lt: Nėra galimybės susirašinėti su kitais žaidėjais

en: No way to talk with other users
lt: Nėra galimybės kalbėti su kitais žaidėjais

en: Not enough arguments, expected file.xml
lt: Nepakanka argumentų, buvo tikėtasi failas.xml

en: Not enough arguments, expected old.xml new.xml version
lt: Nepakanka argumentų, buvo tikėtasi senas.xml naujas.xml versijos

en: OK
lt: GERAI

en: Old API version
lt: Sena API versija

en: Overtly sexualized human characters
lt: Itin seksualūs žmonės/herojai

en: Parsed %u/%u files...
lt: Išnagrinėta %u/%u failų...

en: Please review the file and fix any 'FIXME' items
lt: Peržiūrėkite failą ir pataisykite visus "FIXME" elementus

en: Processing application
lt: Apdorojama programa

en: Product placement
lt: Produktų išdėstymas

en: Prolonged nudity
lt: Užsitęsęs nuogumas

en: Provocative references or depictions
lt: Provokuojančios nuorodos ar vaizdavimai

en: Rape or other violent sexual behavior
lt: Išprievartavimai ar kita smurtinė seksualinė elgsena

en: Realistic bloodshed
lt: Tikroviškas kraujo praliejimas

en: References to alcoholic beverages
lt: Nuorodos į alkoholinius gėrimus

en: References to illicit drugs
lt: Nuorodos į uždraustus narkotikus

en: References to tobacco products
lt: Nuorodos į tabako gaminius

en: Removed
lt: Pašalinta

en: Replace screenshots in source file
lt: Pakeisti ekrano kopijas šaltinio faile

en: Saving AppStream
lt: Įrašoma AppStream

en: Saving icon
lt: Įrašoma piktograma

en: Scanning packages...
lt: Peržiūrimi paketai...

en: Scantily clad human characters
lt: Mažai apsirengę žmonės/herojai

en: Search for AppStream applications
lt: Ieškoti AppStream programų

en: Search for AppStream applications by category name
lt: Ieškoti AppStream programų pagal kategorijos pavadinimą

en: Search for AppStream applications by package name
lt: Ieškoti AppStream programų pagal paketo pavadinimą

en: Set the basenames of the output files
lt: Nustatyti pagrindinius išvesties failų pavadinimus

en: Set the cache directory
lt: Nustatyti podėlio katalogą

en: Set the icons directory
lt: Nustatyti piktogramų katalogą

en: Set the logging directory
lt: Nustatyti registravimo katalogą

en: Set the minimum icon size in pixels
lt: Nustatyti mažiausią piktogramos dydį, pikseliais

en: Set the number of threads
lt: Nustatyti gijų skaičių

en: Set the old metadata location
lt: Nustatyti seną metaduomenų vietą

en: Set the origin name
lt: Nustatyti kilmės pavadinimą

en: Set the output directory
lt: Nustatyti išvesties katalogą

en: Set the packages directory
lt: Nustatyti paketų katalogą

en: Set the prefix
lt: Nustatyti priešdėlį

en: Set the temporary directory
lt: Nustatyti laikinąjį katalogą

en: Sexual references or depictions
lt: Seksualinės nuorodos ar vaizdavimai

en: Sharing diagnostic data that does not let others identify the user
lt: Dalinimasis diagnostikos duomenimis neleidžia kitiems identifikuoti naudotojų

en: Sharing information that lets others identify the user
lt: Dalinimasis informacija, kuri leidžia kitiems identifikuoti naudotoją

en: Sharing physical location with other users
lt: Dalinimasis savo fizine buvimo vieta su kitais naudotojais

en: Sharing social network usernames or email addresses
lt: Dalinimasis socialinių tinklų naudotojų vardais ar el. pašto adresais

en: Show all installed AppStream applications
lt: Rodyti visas įdiegtas AppStream programas

en: Show extra debugging information
lt: Rodyti papildomą derinimo informaciją

en: Show version
lt: Rodyti versiją

en: Slapstick humor
lt: Papliauškų humoras

en: Split an AppStream file to AppData and Metainfo files
lt: Padalyti AppStream failą į AppData ir metainformacijos failą

en: Strong or frequent use of profanity
lt: Smarkus ar dažnas keiksmų naudojimas

en: Teen
lt: Paaugliams

en: Test a regular expression
lt: Išbandyti reguliarųjį reiškinį

en: Uncontrolled audio or video chat functionality between users
lt: Neprižiūrimas garso ir vaizdo pokalbių funkcionalumas tarp žaidėjų

en: Uncontrolled chat functionality between users
lt: Neprižiūrimas pokalbių funkcionalumas tarp žaidėjų

en: Uninstalls AppStream metadata
lt: Pašalina AppStream metaduomenis

en: Unrealistic bloodshed
lt: Netikroviškas kraujo praliejimas

en: Upgrade AppData metadata to the latest version
lt: Naujinti AppData metaduomenis į naujausią versiją

en: Use of alcoholic beverages
lt: Alkoholinių gėrimų vartojimas

en: Use of illicit drugs
lt: Uždraustų narkotikų vartojimas

en: Use of tobacco products
lt: Tabako gaminių vartojimas

en: User-to-user interactions without chat functionality
lt: Žaidėjo su žaidėju sąveikos žaidime be pokalbių funkcionalumo

en: Users are encouraged to donate real money
lt: Naudotojai yra skatinami aukoti realius pinigus

en: Users are encouraged to purchase specific real-world items
lt: Naudotojai yra skatinami įsigyti tam tikrus realaus pasaulio daiktus

en: Validate an AppData or AppStream file
lt: Patvirtinti AppData ar AppStream failą

en: Validate an AppData or AppStream file (relaxed)
lt: Patvirtinti AppData ar AppStream failą (atpalaiduotas)

en: Validate an AppData or AppStream file (strict)
lt: Patvirtinti AppData ar AppStream failą (griežtas)

en: Validation failed
lt: Patvirtinimas nepavyko

en: Validation of files failed
lt: Failų patvirtinimas nepavyko

en: Version:
lt: Versija:

en: Visible dead human remains
lt: Matomi mirusių žmonių palaikai

en: Vulgar or bathroom humor
lt: Vulgarus ar tualeto humoras

en: Watch AppStream locations for changes
lt: Stebėti ar AppStream vietose yra pakeitimų

en: check an installed application
lt: tikrinti įdiegtą programą
