realmd - en to uk translation catalogue (127 entries)

en: A domain with this name is already configured
uk: Домен з цією назвою вже налаштовано

en: Admin name or password is not valid
uk: Ім’я користувача-адміністратора або пароль не є чинними

en: Already have domain %s in sssd.conf config file
uk: У файлі налаштувань sssd.conf вже є запис домену %s

en: Already joined to a domain
uk: Вже долучено до домену

en: Already joined to another domain: %s
uk: Уже долучено до іншого домену: %s

en: Already joined to this domain
uk: Вже долучено до цього домену

en: Already running another action
uk: Вже виконується інша дія

en: Authentication is required to change the policy of who can log in on this computer.
uk: Для змінити правил щодо того, хто може входити до цієї системи, слід пройти розпізнавання.

en: Authentication is required to discover a kerberos realm
uk: Щоб отримати доступ до виявлення області Kerberos, слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to join this machine to a realm or domain
uk: Для долучення цього комп’ютера до області або домену слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to remove this computer from a realm or domain.
uk: Для вилучення цього комп’ютера з області або домену слід пройти розпізнавання.

en: Cannot join this realm
uk: Долучення до цієї області неможливе

en: Cannot prompt for a password when running in unattended mode
uk: У автономному режимі роботи надсилання запитів щодо введення пароля неможливе

en: Change login policy
uk: Зміна правил входу

en: Computer OU DN to join
uk: DN OU комп’ютера для долучення

en: Configured command invalid: %s
uk: Налаштована команда є некоректною: %s

en: Configured command not found: %s
uk: Налаштованої команди не знайдено: %s

en: Couldn't authenticate as %s
uk: Не вдалося пройти розпізнавання як %s

en: Couldn't change permitted logins
uk: Не вдалося змінити список допущених користувачів

en: Couldn't connect to realm service
uk: Не вдалося встановити зв’язок зі службою обслуговування області

en: Couldn't connect to system bus
uk: Не вдалося встановити з’єднання з каналом обміну даних системи

en: Couldn't create credential cache file: %s: %s
uk: Не вдалося створити файл кешу реєстраційних даних: %s: %s

en: Couldn't create runtime directory: %s: %s
uk: Не вдалося створити робочий каталог: %s: %s

en: Couldn't create socket
uk: Не вдалося створити сокет

en: Couldn't create socket pair: %s
uk: Не вдалося створити пару сокетів: %s

en: Couldn't discover realms
uk: Не вдалося виявити області

en: Couldn't initialize kerberos
uk: Не вдалося ініціалізувати Kerberos

en: Couldn't join realm
uk: Не вдалося долучитися до області

en: Couldn't leave realm
uk: Не вдалося полишити область

en: Couldn't load the realm service
uk: Не вдалося завантажити службу обслуговування області

en: Couldn't parse user name: %s
uk: Не вдалося обробити ім’я користувача: %s

en: Couldn't prompt for password: %s
uk: Не вдалося надіслати запит щодо пароля: %s

en: Couldn't read credential cache
uk: Не вдалося прочитати дані з кешу реєстраційних даних

en: Couldn't read kerberos credentials
uk: Не вдалося прочитати реєстраційні дані kerberos

en: Couldn't resolve credential cache
uk: Не вдалося встановити шлях до кешу реєстраційних даних

en: Couldn't run realmd
uk: Не вдалося запустити realmd

en: Couldn't select kerberos credentials
uk: Не вдалося вибрати реєстраційні дані kerberos

en: Couldn't write out config: %s
uk: Не вдалося записати файл налаштувань: %s

en: Deny any realm account login
uk: Заборонити вхід для усіх облікових записів області

en: Deny user logins
uk: Заборонити вхід користувачам

en: Discover available realm
uk: Виявити доступну область

en: Discover realm
uk: Виявлення області

en: Do not prompt for input
uk: Не просити про введення даних

en: Don't have domain %s in sssd.conf config file
uk: У файлі налаштувань sssd.conf немає запису домену %s

en: Enabling SSSD in nsswitch.conf and PAM failed.
uk: Спроба вмикання SSSD у nsswitch.conf і PAM зазнала невдачі.

en: Enroll this machine in a realm
uk: Зареєструвати цей комп’ютер у області

en: Enrolling this realm using a password is not supported
uk: Реєстрації у цьому домену з використанням пароля не передбачено

en: Failed to change permitted logins. See diagnostics.
uk: Не вдалося змінити список допущених користувачів. Див. діагностичні повідомлення.

en: Failed to discover realm. See diagnostics.
uk: Не вдалося виявити область. Див. діагностичні повідомлення.

en: Failed to enroll machine in realm. See diagnostics.
uk: Не вдалося зареєструвати комп’ютер у області. Див. діагностичні повідомлення.

en: Failed to unenroll machine from domain. See diagnostics.
uk: Не вдалося скасувати реєстрацію комп’ютера у області. Див. діагностичні повідомлення.

en: Groups may not be specified with -a or --all
uk: Не можна вказувати групи, якщо використано параметр -a або --all

en: Install mode to a specific prefix
uk: Встановити режим до вказаного префіксом каталогу

en: Installing necessary packages
uk: Встановлюємо потрібні пакунки

en: Invalid login argument '%s' contains unsupported characters.
uk: У некоректному параметрі входу, «%s», містяться символи, підтримки яких не передбачено.

en: Invalid login argument%s%s%s does not match the login format.
uk: Некоректний аргумент користувача%s%s%s не відповідає формату запису користувача.

en: Invalid password for %s
uk: Некоректний пароль до %s

en: Invalid value for %s option: %s
uk: Некоректне значення параметра %s: %s

en: Join automatically without a password
uk: Автоматично долучати без пароля

en: Join machine to realm
uk: Долучення комп’ютера до області

en: Join using a preset one time password
uk: Долучати на основі попередньо встановленого одноразового пароля

en: Joining a domain with a one time password is only supported with the '%s' membership software
uk: Долучення до домену на основі одноразового пароля передбачено лише у разі використання програмного забезпечення для керування членством «%s»

en: Joining a domain with a user password is only supported with the '%s' membership software
uk: Долучення до домену на основі пароля користувача передбачено лише у разі використання програмного забезпечення для керування членством «%s»

en: Joining this realm is not supported
uk: Підтримки долучення до цього домену не передбачено

en: Joining this realm using a credential cache is not supported
uk: Підтримки долучення до цього домену з використанням кешу реєстраційних даних не передбачено

en: Joining this realm using a secret is not supported
uk: Підтримки долучення до цього домену з використанням ключа не передбачено

en: Joining this realm without credentials is not supported
uk: Долучення до цього домену без реєстраційних даних не передбачено

en: LDAP on this system does not support UDP connections
uk: У LDAP на цій системі не передбачено підтримки з’єднань UDP

en: Leaving this realm is not supported
uk: Підтримки полишення цього домену не передбачено

en: Leaving this realm using a credential cache is not supported
uk: Підтримки полишення цього домену з використанням кешу реєстраційних даних не передбачено

en: Leaving this realm without credentials is not supported
uk: Полишення цього домену без реєстраційних даних не передбачено

en: List known realms
uk: Показати список відомих областей

en: Necessary packages are not installed: %s
uk: Не встановлено потрібні для роботи пакунки: %s

en: Need credentials for leaving this domain
uk: Для виходу з цього домену слід вказати реєстраційні дані

en: No default realm discovered
uk: Не виявлено типової області

en: No logins should be specified with -a or --all
uk: Не можна вказувати назви записів для входу, якщо використано параметр -a або --all

en: No such realm found
uk: Такої області не знайдено

en: No such realm found: %s
uk: Такої області не знайдено: %s

en: Not authorized to perform this action
uk: Не уповноважено на виконання цієї дії

en: Not currently joined to this domain
uk: Зараз не долучено до цього домену

en: Not currently joined to this realm
uk: Зараз не долучено до цієї області

en: Not joined to this domain
uk: Не долучено до цього домену

en: Operation was cancelled.
uk: Дію було скасовано.

en: Password for %s:
uk: Пароль до %s:

en: Permit any realm account login
uk: Дозволити вхід для усіх облікових записів області

en: Permit user logins
uk: Дозволити вхід користувачам

en: Process was terminated with signal: %d
uk: Процес було перервано з таким сигналом: %d

en: Realm does not support automatic membership
uk: У області не передбачено автоматичного членства

en: Realm does not support membership using a one time password
uk: У області не передбачено членства на основі одноразового пароля

en: Realm does not support membership using a password
uk: У області не передбачено членства на основі пароля

en: Realm to permit/deny logins for
uk: Область до якої слід дозволити або заборонити вхід

en: Received invalid or unsupported Netlogon data from server
uk: Отримано некоректні або непідтримувані дані Netlogon від сервера

en: Remove computer from realm
uk: Вилучити комп’ютер з області

en: Remove machine from realm
uk: Вилучення комп’ютера з області

en: Set the user principal for the computer account
uk: Встановити реєстраційний запис користувача для цього облікового запису комп’ютера

en: Show all discovered realms
uk: Показати всі виявлені області

en: Show all realms
uk: Показувати всі області

en: Show only the names
uk: Показувати лише назви

en: Skipped command: %s
uk: Пропущено таку команду: %s

en: Specific logins must be specified with --withdraw
uk: Окремі запис слід вказувати за допомогою --withdraw

en: Specify one realm to join
uk: Вказати одну область для долучення

en: Specify specific users to add or remove from the permitted list
uk: Вказати назви записів певних користувачів, які слід додати або вилучити зі списку дозволених

en: Specifying deny without --all is deprecated. Use realm permit --withdraw
uk: Визначення заборони без параметра --all вважається застарілим. Скористайтеся відкликання доступ для області за допомогою параметра --withdraw

en: The --no-password argument cannot be used with --one-time-password or --user
uk: Параметр --no-password не можна використовувати разом з параметрами --one-time-password і --user

en: The --one-time-password argument cannot be used with --user
uk: Параметр --one-time-password не можна використовувати разом з параметром --user

en: The --withdraw or -x arguments cannot be used when denying logins
uk: Під час визначення заборони входу не можна використовувати параметр --withdraw або -x

en: The Samba provider cannot restrict permitted logins.
uk: Надавач доступу Samba не може обмежувати перелік дозволених користувачів.

en: The computer-ou argument is not supported when joining an IPA domain.
uk: Підтримки параметра computer-ou для долучення до домену IPA не передбачено.

en: The following packages are not available for installation: %s
uk: Ці пакунки не доступні для встановлення: %s

en: The operation was cancelled
uk: Дію було скасовано

en: The realm does not allow specifying logins
uk: У області заборонено вказування користувачів

en: Treat names as groups which to permit
uk: Вважати імена назвами груп, яким слід надати доступ

en: Turn off automatic id mapping
uk: Вимкнути автоматичне прив’язування ідентифікаторів

en: Unable to automatically join the domain
uk: Не вдалося автоматично долучитися до домену

en: Unenroll this machine from a realm
uk: Скасувати реєстрацію цього комп’ютера у області

en: Unenrolling this realm using a password is not supported
uk: Скасування реєстрації у цьому домену з використанням пароля не передбачено

en: Unenrolling this realm using a secret is not supported
uk: Скасування реєстрації у цьому домену з використанням ключа не передбачено

en: Unsupported credentials for joining a domain
uk: Непідтримувані реєстраційні дані для долучення до домену

en: Unsupported or unknown membership software '%s'
uk: Непідтримуване або невідоме програмне забезпечення керування членством, «%s»

en: Use --all to deny all logins
uk: Скористайтеся параметром --all, щоб заборонити вхід усім

en: Use specific client software
uk: Використовувати специфічне клієнтське програмне забезпечення

en: Use specific membership software
uk: Використовувати специфічне програмне забезпечення для керування членством

en: Use specific server software
uk: Використовувати специфічне серверне програмне забезпечення

en: User name to use for enrollment
uk: Ім’я користувача для реєстрації

en: User name to use for removal
uk: Ім’я користувача для вилучення

en: Verbose output
uk: Режим докладних повідомлень

en: Withdraw permit for a realm account to login
uk: Відкликати дозвіл входу для облікового запису області
