appstream-glib - en to sk translation catalogue (177 entries)

en: ALL
sk: VŠETCI

en: Ability to spend real money in-app
sk: Možnosť míňania skutočných peňazí v aplikácii

en: Add HiDPI icons to the tarball
sk: Pridá ikony HiDPI do archívu tarball

en: Add a cache ID to each component
sk: Pridať ID vyrovnávacej pamäte každému komponentu

en: Add encoded icons to the XML
sk: Pridá dekodované ikony do XML

en: Added
sk: Pridaná

en: Adults Only
sk: Iba dospelí

en: Alias to %s
sk: Alias pre %s

en: AppStream Utility
sk: Nástroj AppStream

en: Brief artistic nudity
sk: Občasná umelecká nahota

en: Cartoon characters in aggressive conflict
sk: Kreslené postavy v agresívnom konflikte

en: Cartoon characters in unsafe situations
sk: Kreslené postavy v nebezpečných situáciách

en: Characters in aggressive conflict easily distinguishable from reality
sk: Postavy v agresívnom konflikte ľahko odlíšiteľnom od reality

en: Characters in unsafe situations easily distinguishable from reality
sk: Postavy v nebezpečných situáciach ľahko odlíšiteľných od reality

en: Check installed application data
sk: Skontrolovať nainštalované dáta aplikácie

en: Checking for the latest application version
sk: Kontroluje sa najnovšia verzia aplikácie

en: Command not found, valid commands are:
sk: Príkaz nebol nájdený, platné príkazy sú:

en: Compare the contents of two AppStream files
sk: Porovná obsahy dvoch súborov AppStream

en: Conversion %s to %s is not implemented
sk: Konverzia %s na %s nie je implementovaná

en: Convert an AppData file to NEWS format
sk: Skonvertuje súbor AppData do formátu NEWS

en: Convert an NEWS file to AppData format
sk: Skonvertuje súbor NEWS do formátu AppData

en: Converts AppStream metadata from one version to another
sk: Konvertuje metadáta AppStream z jednej verzie na inú

en: Create an CSV status document
sk: Vytvoriť dokument CSV so stavom

en: Create an HTML matrix page
sk: Vytvorí stránku HTML s maticou

en: Create an HTML status page
sk: Vytvoriť stránku HTML so stavom

en: Depictions of bloodshed and the mutilation of body parts
sk: Vyobrazenia krviprelievania a zohavených častí tiel

en: Depictions of or references to historical desecration
sk: Vyobrazenia alebo odkazy na historické znesvätenie

en: Depictions of or references to historical slavery
sk: Vyobrazenia alebo odkazy na historické otroctvo

en: Depictions of realistic characters in aggressive conflict
sk: Vyobrazenia skutočných postáv v agresívnom konflikte

en: Direct references to adultery
sk: Priame odkazy na cudzoložstvo

en: Direct references to prostitution
sk: Priame odkazy na prostitúciu

en: Discrimination designed to cause emotional harm
sk: Diskriminácia s následkami emočnej ujmy

en: Display application search tokens
sk: Zobrazí tokeny vyhľadávania aplikácií

en: Do not compress the icons into a tarball
sk: Nebude komprimovať ikony do archívu tarball

en: Do not use network access
sk: Nepoužívať prístup k sieti

en: Done!
sk: Hotovo!

en: Dumps the applications in the AppStream metadata
sk: Pridá aplikácie do metadát AppStream

en: Early Childhood
sk: Skoré detstvo

en: Enable profiling
sk: Povolí profilovanie

en: Error creating output directory
sk: Chyba pri vytváraní výstupného adresára

en: Error loading AppData file
sk: Chyba pri načítavaní súboru AppData

en: Error loading desktop file
sk: Chyba pri načítavaní süboru desktop

en: Error parsing kudos
sk: Chyba pri analýze systému kudos

en: Error parsing provides
sk: Chyba pri analýze systému provides

en: Error parsing translations
sk: Chyba pri analyzovaní prekladov

en: Error saving AppStream file
sk: Chyba pri ukladaní súboru AppStream

en: Everyone
sk: Každý

en: Everyone 10+
sk: Každý s vekom nad 10 rokov

en: Explicit discrimination based on gender, sexuality, race or religion
sk: Jednoznačná diskriminácia založená na pohlaví, sexuálnej orientácii, rase alebo náboženstve

en: Explicit references to specific brands or trademarked products
sk: Jednoznačné odkazy na produkty špecifických značiek alebo označené obchodnou známkou

en: FAILED
sk: ZLYHALO

en: Failed to add package
sk: Nepodarilo sa pridať balík

en: Failed to generate metadata
sk: Nepodarilo sa vytvoriť metadáta

en: Failed to open packages
sk: Nepodarilo sa otvoriť balíky

en: Failed to parse arguments
sk: Nepodarilo sa spracovať argumenty

en: Failed to set up builder
sk: Nepodarilo sa nastaviť zostavovanie

en: File format '%s' cannot be upgraded
sk: Formát súboru "%s" nemôže byť aktualizovaný

en: Format not recognised
sk: Formát nebol rozpoznaný

en: Gambling on random events using tokens or credits
sk: Hazardovanie na náhodných podujatiach použitím žetónov alebo kreditov

en: Gambling using real money
sk: Hazardovanie so skutočnými peniazmi

en: Gambling using “play” money
sk: Hazardovanie s fiktívnymi peniazmi

en: General
sk: Všeobecné

en: Generate a GUID from an input string
sk: Vygenerovať identifikátor GUID zo vstupného reťazca

en: Graphic depictions of desecration of human bodies
sk: Grafické vyobrazenia znesvätenia ľudských tiel

en: Graphic depictions of the act of adultery
sk: Grafické vyobrazenia aktu cudzoložstva

en: Graphic depictions of the act of prostitution
sk: Grafické vyobrazenia aktu prostitúcie

en: Graphic sexual behavior
sk: Vyobrazené sexuálne správanie

en: Graphic violence easily distinguishable from reality
sk: Vyobrazené násilie ľahko odlíšiteľné od reality

en: Graphic violence involving cartoon characters
sk: Vyobrazené násilie zahŕňajúce kreslené postavy

en: Graphic violence involving realistic characters
sk: Vyobrazené násilie zahŕňajúce skutočné postavy

en: Ignore certain types of veto
sk: Bude ignorovať určité typy veta

en: Include failed results in the output
sk: Zahrnie výsledky zlyhaní do výstupu

en: Incorporate extra metadata from an external file
sk: Zahrnie metaúdaje navyše z externého súboru

en: Indirect references to adultery
sk: Nepriame odkazy na cudzoložstvo

en: Indirect references to homosexuality
sk: Nepriame odkazy na homosexualitu

en: Indirect references to prostitution
sk: Nepriame odkazy na prostitúciu

en: Installs AppStream metadata
sk: Nainštaluje metadáta AppStream

en: Installs AppStream metadata with new origin
sk: Nainštaluje metadáta AppStream s novým pôvodom

en: List applications not backed by packages
sk: Zoznam aplikácií, ktoré nepochádzajú z balíkov

en: Mature
sk: Dospievajúci

en: Mature or sexual humor
sk: Sexuálny humor alebo humor pre dospelých

en: Merge several files to an AppStream file
sk: Zlúči niekoľko súborov do súboru AppStream

en: Mild or infrequent use of profanity
sk: Mierne alebo časte zneuctenie

en: Mildly realistic characters in unsafe situations
sk: Mierne skutočné postavy v nebezpečných situáciách

en: Mirror upstream screenshots
sk: Bude zrkadliť najnovšie snímky obrazoviek

en: Moderate use of profanity
sk: Stredne silné zneuctenie

en: Moderated chat functionality between users
sk: Moderované rozhovory medzi používateľmi

en: Modify an AppData file
sk: Upraviť súbor AppData

en: Negativity towards a specific group of people
sk: Odpor voči špecifickej skupine ľudí

en: New API version
sk: Nová verzia API

en: No ability to spend money
sk: Žiadne možnosti míňania peňazí

en: No advertising of any kind
sk: Žiadne reklamy akéhokoľvek druhu

en: No bloodshed
sk: Žiadne krviprelievanie

en: No cartoon violence
sk: Žiadne kreslené násilie

en: No desktop applications found
sk: Nenašli sa žiadne aplikácie pracovného prostredia

en: No discriminatory language of any kind
sk: Žiadny diskriminačný jazyk akéhokoľvek druhu

en: No fantasy violence
sk: Žiadne fiktívne násilie

en: No gambling of any kind
sk: Žiadne hazardovanie akéhokoľvek druhu

en: No inappropriate humor
sk: Žiadny nevhodný humor

en: No nudity of any sort
sk: Žiadna nahota akéhokoľvek druhu

en: No profanity of any kind
sk: Žiadne zneuctenie akéhokoľvek druhu

en: No realistic violence
sk: Žiadne realistické násilie

en: No references to adultery
sk: Žiadne odkazy na cudzoložstvo

en: No references to alcohol
sk: Žiadne odkazy na alkohol

en: No references to desecration
sk: Žiadne odkazy na znesvätenie

en: No references to homosexuality
sk: Žiadne odkazy na homosexualitu

en: No references to illicit drugs
sk: Žiadne odkazy na zakázané drogy

en: No references to or depictions of sexual nature
sk: Bez sexuálnych odkazov alebo vyobrazení

en: No references to prostitution
sk: Žiadne odkazy na prostitúciu

en: No references to slavery
sk: Žiadne odkazy na otroctvo

en: No references to tobacco products
sk: Bez odkazov na tabakové výrobky

en: No sexual violence
sk: Žiadne sexuálne násilie

en: No sharing of physical location with other users
sk: Žiadne zdieľanie fyzickej lokality ostatným používateľom

en: No sharing of social network usernames or email addresses
sk: Žiadne zdieľanie používateľských mien alebo emailových adries zo sociálnych sietí

en: No sharing of user information with third parties
sk: Žiadne zdieľanie informácií o používateľoch s tretími stranami

en: No visible dead human remains
sk: Bez viditeľných pozostatkov mŕtvych ľudí

en: No way to chat with other users
sk: Žiadne možnosti textovej komunikácie s ostatnými používateľmi

en: No way to talk with other users
sk: Žiadne možnosti hovoriť s ostatnými používateľmi

en: Not enough arguments, expected file.xml
sk: Nedostatočný počet argumentov. Očakávali sa: súbor.xml

en: Not enough arguments, expected old.xml new.xml version
sk: Nedostatočný počet argumentov. Očakávali sa: starý.xml nový.xml verzia

en: Old API version
sk: Stará verzia API

en: Please review the file and fix any 'FIXME' items
sk: Prosím, skontrolujte súbor a opravte prípadné položky „FIXME“

en: Processing application
sk: Spracováva sa aplikácia

en: Product placement
sk: Umiestnenie výrobku

en: Prolonged nudity
sk: Dlhotrvajúca nahota

en: Provocative references or depictions
sk: Provokačné odkazy alebo vyobrazenia

en: Rape or other violent sexual behavior
sk: Znásilnenie alebo iné násilné sexuálne správanie

en: Realistic bloodshed
sk: Skutočné krviprelievanie

en: References to alcoholic beverages
sk: Odkazy na alkoholické nápoje

en: References to illicit drugs
sk: Odkazy na zakázané drogy

en: References to tobacco products
sk: Odkazy na tabakové výrobky

en: Removed
sk: Odstránená

en: Replace screenshots in source file
sk: Nahradí snímký obrazoviek v zdrojovom súbore

en: Saving AppStream
sk: Ukladá sa AppStream

en: Saving icon
sk: Ukladá sa ikona

en: Scanning packages...
sk: Prehľadávajú sa balíky...

en: Search for AppStream applications
sk: Vyhľadá aplikácie AppStream

en: Set the basenames of the output files
sk: Nastaví základné názvy výstupných súborov

en: Set the cache directory
sk: Nastaviť adresár vyrovnávacej pamäte

en: Set the icons directory
sk: Nastaví adresár s ikonami

en: Set the logging directory
sk: Nastaviť adresár pre protokol

en: Set the minimum icon size in pixels
sk: Nastaví minimálnu veľkosť ikony v pixeloch

en: Set the number of threads
sk: Nastaviť počet vlákien

en: Set the old metadata location
sk: Nastaviť umiestnenie starých metadát

en: Set the origin name
sk: Nastaviť pôvodné meno

en: Set the output directory
sk: Nastaviť výstupný adresár

en: Set the packages directory
sk: Nastaviť adresár pre balíky

en: Set the prefix
sk: Nastaviť predponu

en: Set the temporary directory
sk: Nastaviť dočasný adresár

en: Sexual references or depictions
sk: Sexuálne odkazy alebo vyobrazenia

en: Sharing information that lets others identify the user
sk: Zdieľanie informácií, ktoré umožňujú ostatným identifikovať používateľa

en: Sharing physical location with other users
sk: Zdieľanie fyzickej lokality ostatným používateľom

en: Sharing social network usernames or email addresses
sk: Zdieľanie používateľských mien alebo emailových adries zo sociálnych sietí

en: Show extra debugging information
sk: Zobrazovať ďalšie ladiace informácie

en: Show version
sk: Zobraziť verziu

en: Slapstick humor
sk: Drsný humor

en: Split an AppStream file to AppData and Metainfo files
sk: Rozdelí súbor AppStream na súbory AppData a Metainfo

en: Strong or frequent use of profanity
sk: Silné alebo časté zneuctenie

en: Teen
sk: Mladiství

en: Uncontrolled audio or video chat functionality between users
sk: Nekontrolovateľné zvukové alebo video rozhovory medzi používateľmi

en: Uncontrolled chat functionality between users
sk: Nekontrolovateľné rozhovory medzi používateľmi

en: Uninstalls AppStream metadata
sk: Odinštaluje metadáta AppStream

en: Unrealistic bloodshed
sk: Neskutočné krviprelievanie

en: Upgrade AppData metadata to the latest version
sk: Aktualizovať metadáta AppStream na najnovšiu verziu

en: Use of alcoholic beverages
sk: Požívanie alkoholických nápojov

en: Use of illicit drugs
sk: Požívanie zakázaných drog

en: Use of tobacco products
sk: Požívanie tabakových výrobkov

en: Users are encouraged to donate real money
sk: Používatelia sú vyzývaní na darovanie skutočných peňazí

en: Users are encouraged to purchase specific real-world items
sk: Používatelia sú vyzývaní na nákup špecifických položiek v skutočnom svete

en: Validate an AppData or AppStream file
sk: Overiť súbor AppData alebo AppStream

en: Validate an AppData or AppStream file (relaxed)
sk: Overiť (voľnejšie) súbor AppData alebo AppStream

en: Validate an AppData or AppStream file (strict)
sk: Overiť (prísne) súbor AppData alebo AppStream

en: Validation failed
sk: Overenie zlyhalo

en: Validation of files failed
sk: Overenie súborov zlyhalo

en: Version:
sk: Verzia:

en: Visible dead human remains
sk: Viditeľné pozostatky mŕtvych ľudí

en: Vulgar or bathroom humor
sk: Vulgárny alebo kúpeľňový humor
